BOOK &  HIST
Интернет-магазин  букинистической  литературы  - Книга для всей семьи
066-280-96-04
097-459-87-94
ДОСТАВКА
ОПЛАТА
ЗАКАЗАТЬ
Остапчук М.В., Рибак А.І.
Система технологій
(за видами діяльності)
Ціна
330 грн.
Кількість
Остапчук М., Рибак А.
Система технологій
(за видами діяльності)
Анотація:
Описано структуру промисловості України як складову її економіки, основні напрямки її розвитку, щорічну кількість промислових виробів, їх значення для народного господарства. Викладено теоретичні засади технології, її фізичні, хімічні, біологічні та технологічні закономірності, відповідність технології природним явищам. Визначено принципи виготовлення виробів та вибір технологічних систем із врахуванням забезпечення нормативних показників якості готових виробів, можливостей їх збуту, економічних вимог, екологічних умов, вибору оптимального варіанту, можливостей контролю та керування виробництвом.
На цих загальних засадах описано сировину та асортимент готових промислових виробів та харчових продуктів, вимоги міжнародних та національних стандартів щожо їх якості, технологічні схеми, основне специфічне для даної галузі устаткування, системи контролю та керування виробництвом основних виробів: вугілля, нафти, газу, чорних та кольорових металів, лугів, кислот, добрив, пластмас та основних харчових продуктів.
Для всіх спеціальностей вузів економічного напрямку, державних службовців, депутатів, громадських та політичних діячів та всіх фахівців, що мають відношення до технології.
Видавництво:  Київ, ЦУЛ
Рік видання: 2003
ISBN 966-655-063-6
Тип обкладинки: тверда
Формат: 60х84/24
Сторінок: 888
© 2017 - 2020 Интернет-магазин букинистической литературы "Book&Hist"           E-mail: bookendhist@gmail.com