BOOK &  HIST
Интернет-магазин  букинистической  литературы  - Книга для всей семьи
066-280-96-04
097-459-87-94
ДОСТАВКА
ОПЛАТА
ЗАКАЗАТЬ
Майєр Джеральд М.,
Олесневич Даніела

Міжнародне
середовище бізнесу
Ціна
440 грн.
Кількість
Майєр Дж.М. та ін.
Міжнародне середовище бізнесу
Анотація:
Ця книга є першим комплексним дослідженням міжнародної економіки, менеджменту й бізнесу, адаптованим до українських умов. В основу покладено переклад з англійської відомого у США підручника професора Стенфордського університету Джеральда М. Майєра. Переклад доповнено українським матеріалом, поновленими статистичними та фактичними даними.
У книзі досліджуються складні взаємозв'язки між світовими економічними чинниками, державною політикою, міждержавним регулюванням і діяльністю міжнародних економічних інституцій, а також приватним менеджментом у міжнароднійц економіці. Аналізуються головні риси процесу глобалізації, відносини між державою і ринком у різних регіонах світу, проблеми конкурентоспроможності й міжнародного менеджменту. Це цікаве нетрадиційне дослідження є водночас як науковим, так і практичним виданням, яке допоможе в аналізі міждержавного економічного середовища українським бізнесменам.
Для студентів економічних факультетів та факультетів міжнародних відносин, аикладачів, науковців і менеджерів, приватних підприємців і державних службовців.
Видавництво:  Київ, Либідь
Рік видання: 2002
ISBN 966-06-0252-9
Тип обкладинки: м'яка
Формат: 70х100/16
Сторінок: 703
© 2017 - 2020 Интернет-магазин букинистической литературы "Book&Hist"           E-mail: bookendhist@gmail.com