BOOK &  HIST
Интернет-магазин  букинистической  литературы  - Книга для всей семьи
066-280-96-04
097-459-87-94
ДОСТАВКА
ОПЛАТА
ЗАКАЗАТЬ
Конверський А.Є.
Логіка (традиційна і сучасна)
Ціна
270 грн.
Кількість
Конверський А.Є.
Логіка (традиційна та сучасна)
Анотація:

Підручник складається із двох книг: "Традиційна логіка" і "Сучасна логіка". У першій книзі "Традиційна логіка" у систематизованому, дидактично витриманому стилі розкривається метод логіки, аналізуються основні форми і закони мислення.
Значна увага приділяється логічному аналізу природної мови, який підводить до розуміння побудови формалізованої логічної мови, а також забезпечує емпіричну основу для опису висновків і доведень у межах спеціальних формалізованих мов.
У другій книзі "Сучасна логіка" розглядаються передумови виникнення сучасної логіки, обгрунтовується поділ предикативів, здійснюється типологія і аналіз формально-логічних теорій у межах логіки висловлювань і логіки предикативів.
Ця книга містить також досить ретельний опис витоків некласичної логіки, аналіз какнонічних систем багатозначної логіки. На підставі логіко-філософського аналізу в ній характеризуються підрозділи системи модальної логіки.
Запропонований підручник сприятиме прищепленню елементів культури мислення, а також підвищенню інтересу до сучасної логічної науки.
Розрахований на студентів вищих навчальних закладів.
Видавництво: Київ, ЦНЛ
Рік видання: 2004
ISBN 966-8365-26-7
Тип обкладинки: тверда
Формат: 60х84/16
Сторінок: 535
© 2017 - 2020 Интернет-магазин букинистической литературы "Book&Hist"           E-mail: bookendhist@gmail.com