BOOK &  HIST
Интернет-магазин  букинистической  литературы  - Книга для всей семьи
066-280-96-04
097-459-87-94
ДОСТАВКА
ОПЛАТА
ЗАКАЗАТЬ
Ситник Н.В.
Проектування баз
і сховищ даних
Ціна
240 грн.
Кількість
Ситник Н.В.
Проектування баз і сховищ даних
Анотація:
У навчальному посібнику розкриті теорія проектування баз і сховищ даних та практика їх використання в сучасних інформаційних системах.
Тут подано основні теоретичні поняття та терміни, які розкривають сутність бази даних і проблеми її проектування, а також детально висвітлено питання інфологічного і даталогічного проектування баз даних. Окремо викладено реляційний підхід до проектування баз даних. Описано технологію створення та ведення клієнтської бази даних засобами СКБД Microsoft Access, розкриті особливості роботи з розподіленими базами даних.
Крім того, у посібнику розглянуто відмінності сховищ даних від баз даних, викладено характеристику побудови моделей сховищ даних та зроблено акцент на питання проектування, зокрема викладена методика вимірного моделювання сховищ даних. Розкриті питання застосування сховищ даних в OLAP-системах та системах Data Mining. Викладено підходи до автоматизації проектування баз і сховищ даних на основі використання CASE-технології.
Навчальний посібник підготовлено відповідно до курсу «Проектування баз і сховищ даних», має на меті допомогти формуванню фундаментальних теоретичних знань і практичних навичок з проектування баз і сховищ даних, їх створення та ведення із застосуванням засобів сучасних СКБД.
Видавництво:  Київ, КНЕУ
Рік видання: 2004
ISBN 966-574-625-1
Тип обкладинки: м'яка
Формат: 60х84/16
Страниц: 348
© 2017 - 2020 Интернет-магазин букинистической литературы "Book&Hist"           E-mail: bookendhist@gmail.com